Wznosimy rekrutację na coraz wyższy poziom od 2000 roku

EKSPERCI SKUTECZNEJ REKRUTACJI

Stworzyliśmy autorskie testy rekrutacyjne, które gwarantują obiektywną ocenę kompetencji kandydatów oraz maksymalnie ułatwiają tworzenie ocen pracowniczych.

Rozumiemy i spełniamy potrzeby rekrutacyjne od A do Z, ponieważ łączymy wieloletnie doświadczenie z głęboką znajomością rynku pracy, zaawansowanymi badaniami oraz sprawdzonym know-how.

Te unikalne wartości dopełniamy profesjonalizmem, pasją i szczerym zaangażowaniem.

Umożliwiamy obiektywną
rekrutację oraz oceny pracownicze 

Analizujemy potrzeby, a następnie metodycznie zmieniamy je w konkretne rozwiązania dostarczając specjalistom niezawodne narzędzia

Testujemy
testy

Wszystkie testy rekrutacyjne, które stworzyliśmy, to efekt wieloaspektowych i wieloletnich badań oraz zaawansowanych analiz psychologicznych

Dodajemy wartość
w funkcjonowaniu organizacji

Nasze testy przekładają się na wyższą efektywność Urzędów Pracy oraz trafne decyzje rekrutacyjne w administracji, projektach unijnych oraz biznesie

„Nasze testy rekrutacyjne pozwalają obiektywnie weryfikować wiele aspektów kompetencyjnych w krótkim czasie. Jako proste i niezawodne narzędzia gwarantują nieocenione wsparcie w procesie oceny kandydatów, ponieważ są uniwersalne, eliminują ryzyko prób i błędów oraz doskonale dopełniają doświadczenie specjalistów rekrutacji, psychologów oraz doradców zawodowych”.
Dawid Seifert
CEO

Odkryj nasze know-how oraz autorskie testy rekrutacyjne  

Odkryj nasze know-how oraz autorskie testy rekrutacyjne

Co nas wyróżnia jako twórców uniwersalnych testów rekrutacyjnych?

  1. Wieloletnie doświadczenie w optymalizacji procesów rekrutacyjnych w administracji publicznej, korporacjach oraz MŚP.
  2. Praktyczna wiedza problemów z jednoznaczną oceną kompetencji zawodowych oraz predyspozycji osobowościowych kandydatów.
  3. Sprawdzone know-how oraz autorska metodologia w analityce oraz prowadzeniu badań w obszarze rekrutacji.

Test motywacji

motive8 test motywacji

Test osobowości

personality6-test-osobowosci

Test kompetencyjny

international competence test kompetencyjny
„Jesteśmy jednym z liderów outsourcingu pracowniczego oraz branży szkoleniowo-konsultingowej na rynku opolskim. Działamy lokalnie i międzynarodowo, dlatego od podszewki znamy potrzeby dotyczące obiektywnej oceny kandydatów”.

Poznaj nasze wartości 

Poznaj nasze wartości

Indywidualne podejście do potrzeb i procesów rekrutacyjnych

Skuteczne rozwiązanie oparte o sprawdzone know-how oraz autorskie narzędzia

Działamy od 2000 roku, a doświadczenie i zaufanie Klientów jest naszą wizytówką

Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie na każdym etapie współpracy

Wyróżnia nas uczciwość oraz szczery szacunek w relacjach biznesowych i międzyludzkich

+ 0
lat doświadczenia

Setki

przeprowadzonych testów

Dziesiątki

zrealizowanych projektów unijnych

ZESPÓŁ 

Poznajmy się jeszcze bliżej

Dawid Seifert

CEO i właściciel firmy Projektanci Kariery, członek komisji ds. spraw swobodnego przepływu osób w UE przy Komisji Europejskiej w Brukseli i Prezes Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy związany z międzynarodowym rynkiem pracy od 2000 roku.

Prowadził jako menadżer i prokurent na rzecz holenderskiej grupy kapitałowej projekty rekrutacyjne dla klientów z Holandii, Belgii oraz Niemiec na ponad 10 000 osób. Specjalizuje się w tematyce prawa pracy, pracy tymczasowej, transgranicznego świadczenia usług i delegowania pracowników oraz zatrudniania cudzoziemców.

Kamila Figura

Konsultantka, doradczyni zawodowa, pośrednik pracy, HR Managerka i kierowniczka kompleksowych projektów rozwojowych. Absolwentka psychologii Uniwersytetu Opolskiego i dyplomowany coach. Ukończyła kurs z zakresu zarządzania kompetencjami i tworzenia testów kompetencyjnych.

Posiada 10-cio letnie doświadczenie pracy w rekrutacji na stanowisku Konsultantki ds. rekrutacji oraz Doradcy Personalnego. Kierowała wieloma projektami rekrutacyjnymi na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Jest specjalistą od wdrażania nowych metod oraz opracowania macierzy selekcyjnych. Przeprowadza i przygotowuje ocenę kandydatów metodą AC/DC.

„Nasza praca jest naszą pasją. Lubimy to co robimy, pracujemy z entuzjazmem, zaangażowaniem, a często nawet z poświęceniem. Motywują nas nowe możliwości i perspektywy, które często sięgają daleko poza horyzont. Nie zamykamy się w utartych rutynach w drodze do naszego i Twojego sukcesu”.

Zmieniliśmy potrzeby w niezawodne testy rekrutacyjne i oceny pracowników
Zapraszamy do współpracy